Zaproszenie do udziału w badaniu Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Gdańskiego

Zapraszamy do udziału w badaniu PAR Migration Navigator, realizowanym przez Polską Akademię nauk i Uniwersytet Gdański. Badamy, jak żyje się Polakom i Polkom w Polsce oraz naszym rodakom w Norwegii. Czy życie na emigracji wpływa na relacje w związku, a wychowywanie dzieci różni się od tego w Polsce? Twoje anonimowe odpowiedzi pomogą nauce, a cały projekt dzięki informacjom od badanych wspomoże wymianę dobrych praktyk między Polską a Norwegią.Za wzięcie udziału w naszym anonimowym badaniu przez internet można wygrać symboliczne nagrody finansowe (100 lub 200 PLN), ale przede wszystkim w ten sposób pomożecie nam:

1) lepiej zrozumieć dobre praktyki polskie norweskie, które wspierają osiąganie równowagi praca – dom,
2) poznać odczucia Polek i Polaków na temat różnic między naszymi krajami.

Jeśli jesteś w związku i oboje weźmiecie udział w badaniu, to dla chętnych par zespół badaczy i badaczek z UG i PAN przygotują informację zwrotną o Waszych wynikach. Poza tym, biorąc udział w badaniu we dwoje zwiększacie swoje szanse na pieniężną wygraną w konkursie.

Zapraszamy do udziału w projekcie, anonimowa ankieta na stronie:
www.migrationnavigator.org/study

Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie: www.migrationnavigator.org
oraz na Facebooku (www.facebook.com/parmigrationnavigator).

Kontakt: info@migrationnavigator.org oraz drydel@migrationnavigator.org.

Projekt finansowany ze środków Funduszy Norweskich w ramach Polsko-Norweskiej Współpracy Badawczej realizowanej przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.